Учитель року – 2018

21 березня в обласному центрі відбулося нагородження переможців та лауреатів ІІ обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Лужанська ЗОШ І-ІІІ ступенів представила трьох переможців І туру (районного) Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» в номінаціях Українська мова та література» – Піцура Т. П., «Німецька мова» – Божук І. І. та  «Фізична культура» – Мандзюк А. А.  захищати честь Рахівського району на обласному рівні (ІІ тур).

Цьогоріч 138 педагогів Закарпаття боролися за звання кращого в номінаціях «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура». Кожен із учасників упродовж І та ІІ турів конкурсу продемонстрував педагогічну мудрість і високу професійну майстерність, що є обов’язковою передумовою формування інтелектуального і морального обличчя підростаючого покоління, майбутнього України, кожен поділився досвідом, яким чином веде своїх вихованців дорогою пізнання світу, дає перші уроки чесності і справедливості, виховує відповідальних, свідомих громадян України.
За таких умов працювати і визначати найсильнішого фаховому журі міського (районного) та обласного етапів конкурсу було досить непросто.
Та все ж за підсумками роботи трьох днів ІІ (обласного) туру було визначено лауреатів та переможців цьогорічного конкурсу.
У номінації «Українська мова та література» перемогла Тетяна Піцура, вчитель Лужанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Рахівської районної ради. У п’ятірці найкращих у кожній із номінацій, крім переможців, визначали й лауреатів – тих, хто посів друге та третє місця. Вітаємо Мандзюка Анатолія Анатолійовича з почесним ІІІ місцем у номінації «Фізична культура».
Директор департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації Ганна Сопкова, відкриваючи захід, наголосила: Закарпаття нині має сімох педагогів – переможців Всеукраїнського конкурсу в різних номінаціях і висловила сподівання на те, що і серед цьогорічних переможців є достойні отримати почесне звання «Заслужений учитель України», яке присуджують переможцям Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».
Поряд з відзнаками та грамотами учасники одержали грошові премії. Також усі конкурсанти конкурсу отримали посвідчення про підвищення рівня кваліфікації.
Переможці ж представлятимуть Закарпаття у третьому турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.