Олімпійське лелеченя

В селі Луг Закарпатської області у Рахівському районі в Лужанській ЗОШ І-ІІІ ст. стартувало «Олімпійське лелеченя». Ініціатором і засновником заходу «Олімпійське лелеченя» є Національний олімпійський комітет України.
Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучатись до спорту, сприйняти його філософію, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також заохотити їх до активних занять фізичною культурою та спортом, дотримання здорового способу життя. Участь у заході здійснюється на добровільних засадах.
Проект реалізується НОК України разом з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України протягом кожного навчального року.
Переможці змагань отримали подарунки від начальника Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (голови Закарпатського обласного відділення НОК України) Риляка І.І.
Закарпатське обласне відділення НОК України висловлює подяку вчителю фізичної культури Мандзюку Анатолію за організацію та проведення заходу.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.