“Google Apps for Education” – перші кроки впровадження

VAS_830825 листопада 2015 року Інститутом модернізації змісту освіти та спільнотою Google Educator Group (GEG) “Навчаємося з Google” в рамках професійної зустрічі членів асоціації “Відроджені гімназії України” проведено тренінг з використання сервісів Google Apps for Education. Тренінг проводили Наталія Гущина, Олена Бурдун, Антоніна Букач та Артем Герман.

Уперше на тренінг Google Apps for Education у столиці зібралися освітяни з усієї України: від Львова до Краматорська, від Чернігова до Херсона.

Google Apps for Education – це безкоштовний пакет спеціалізованого хмарного програмного забезпечення й інструментів. Це не розрізнені сервіси, а система інструментів, які ми можемо адаптувати для професійної діяльності освітян: спільної роботи, документообігу, управління навчальним закладом та навчальним процесом.

Ідеєю зустрічі було ознайомлення з різноманіттям сервісів, ресурсів, служб Google, що використовуються у навчально-виховному процесі. Було зроблено акцент на переваги використання інструментів Google Apps for Education для створення інформаційно-освітнього середовища навчального закладу.

Під час тренінгу учасники провели ранжування технічних та організаційних етапів, сформували 10 різноманітних  моделей впровадження Google Apps у навчальному закладі, розглянули питання неформальної освіти через об`єднання педагогів у професійну спільноту GEG –  “Навчаємося з Google”.

Спілкування та співробітництво між освітянами було ефективним та продуктивним завдяки хмарним технологіям.

Упродовж шести годин учителі, заступники директорів, директори та методисти брали активну участь як у практичних заняттях, так і в інтерактивних вправах. Рефлексію учасників відображено у вигляді сенкану та опубліковано у  спільноті “Навчаємося з Google”, наприклад:

“Google APPS;

Зручний, модерновий;

Творить, мотивує … дивує;

Навчає жити і творити;

Інновація!!!”

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.